Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov

ľahký biely kabát SKY

Snehobiely kabát minimalistického strihu Vás zahreje počas troch ročných období vďaka príjemnému materiálu. Na jar a jeseň Vám poslúži ako trenčkot a počas zimy bude plnohodnotným kabátom. Obľúbite si ho pre elegantný strih ktorý napriek absencii zapínania drží svoj tvar a poteší Vás aj fakt, že napriek výraznej farbe nevyžaduje špeciálnu starostlivosť. 2 vrecká nenápadne zboku vsadené čistých línií strihu Vám poskytnú dostatok miesta pre všetky potrebné drobnosti, alebo možnosť zahriať si ruky počas chladného rána. Vďaka svojej jednoduchosti je vhodný na denné nosenie, ale nezahanbí Vás ani vo vysokej spoločnosti. 

Ak si prajete upútať pozornosť, skúste tento kabát doplniť kožušinovým límcom. Biela či strieborná líška pozdvihne tento model do ďalšej dimenzie. Pre menej extravagancie skúste nechať vyniknúť minimalistický strih a doplňte celok zaujímavými čižmami. 

Povedzte nám o Vašich požiadavkách prostredníctvom nášho kontaktného formuláru a my Vám radi zostavíme individuálnu cenovú ponuku. 

Okamžite sú Vám k dispozícii vzorové kusy vo veľkostiach 36 a 38.