Prehliadaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s obchodnými podmienkami a spracovaním osobných údajov

ľahké minišaty MAGNIFICA

Minišaty na jedno rameno odvážneho strihu sú priamočiarou cestou k zaslúženej pozornosti okolia. Rovný strih postavu opticky delí na dve časti čím predlžuje nohy. Zaujímavo riešené ramienko voľne prechádzajúce do línie dekoltu prepája horizontálnu a vertikálnu líniu modelu a doplnené o jemné riasenie vytvára dojem nespútanosti. Šaty sú plne podšité ľahkou viskózovou podšívkou vhodne dopĺňajúcou polopriesvitný vrchný materiál. Podšívka je k vonkajšiemu materiálu uchytená iba v hornej časti čo vytvára dojem ľahkosti a energickosti v pohybe. Šaty sú perfektné na neformálne príležitosti či párty ale zároveň si zachovávajú praktické vlastnosti potrebné pre denné nosenie. 

Kombinujte ich s lodičkami alebo sandálikmi v zlatej farbe, dolaďte doplnkami a ukážte sa ako hviezda večierka. Alebo stavte na konzervatívnejší styling a kombinujte s doplnkami v odtieňoch ,,nude" béžovej. V šatách sa budete cítiť tak dobre, že Vás budú lákať aj k dennému noseniu. Netrúfate si na to? Žiaden problém, kombinujte ich s úzkymi nohavicami ako tuniku, alebo si vytvorte Váš jedinečný outfit podľa seba. 

Šaty sú k dispozícií v rôznych farebných obmenách a samozrejme pre Vás strih či dĺžku radi upravíme tak, aby ste sa v nich cítili pohodlne.

Individuálnu cenovú ponuku Vám radi zostavíme po zapracovaní Vašich požiadaviek. Dajte nám o nich vedieť prostredníctvom kontaktného formulára.

Okamžite k dispozícii sú pre Vás vzorové kusy vo veľkostiach 36 a 38